Pēdējais skrējiens pirms kāzu dienas ir nogurdinošs un dažkārt arī stresains. Jāpārliecinās, ka viss un visi ir gatavi jūsu lielajai dienai, jūsu kāzu dienas plāns ir pārskatīts un skaistie kāzu gredzeni glabājas drošā vietā. Ir neskaitāmi ieteikumi, kas būtu jādara mēnesi, nedēļu, 5 dienas, 1 dienu pirms kāzām, kādas “čeklistes” jātaisa un kas vēlreiz jāpārbauda. Tomēr jāsaka, ka jums noteikti izdosies visu īstenot, kā plānots!

Lai ko arī paredzētu jūsu kāzu plāns, tajā ir jābūt arī ieplānotam laikam priekš jūsu emocionālās un fiziskās labsajūtas, un miera. Atkāpieties no tā, ko pieprasa kāzu tradīcijas un atņem svētku plānošanas drudzis, tā ir iespēja pabūt kopā ar savu mīļoto pilnīgā vienatnē, nedaudz atvilkt elpu, pārrunāt vienkāršās lietas vai tieši pretēji – paklusēt un pasapņot kopā. Novērtēt mirkli.

Piedāvājam 8 vērtīgas idejas, ko varat īstenot gan katru dienu pirms kāzām, gan paķert līdzi tikai kādu vienu no tām un īstenot tajā šaurajā laika logā, ko atbrīvosiet tieši priekš sevis.

Sarīkot Spa dienu

Saposties kāzu dienai ir svarīgi abiem jaunlaulātajiem. Kopīgs masāžas apmeklējums radīs iespēju jums abiem noņemt fizisko sasprindzinājumu un izdzēst noguruma, miega trūkuma pēdas, kas sakrājušās pēdējo mēnešu laikā. Pāru masāžas pozitīvais efekts atspoguļojas pāru attiecību uzlabošanā, un tas ir veids, kā nesteidzoties izjust viens otra tuvumu un uzlabot fizisko pašsajūtu vienlaicīgi.

Apmeklēt observatoriju

Ja jums ir šāda iespēja, izmantojiet to pēc iespējas pirms kāzām. Meklējiet un atrodiet zvaigžņotajās debesīs paralēles (vai zīmes) ar jūsu kopīgo nākotni, sapņiem, mērķiem. Izraugiet kādu zvaigzni un dodiet tai nosaukumu par godu jūsu jaunajai savienībai!

Izbraukt ar divriteni

Tīri fiziski sajust vēju matos un brīvību kājās var, braucot ar divriteni. Dariet to kopā un, vislabāk, bez noteikta mērķa, sava prieka pēc. Uzvedieties kā pilnīgi normālā dienā, kuru jūs mēdzat aizvadīt ikdienā.

Izstaigāt meža taku

Daba ir vienīgais patiesais mūsu zemes dziednieks, kas simtprocentīgi spēj atgriezt labo omu, noregulēt elpošanu, aizdzīt drūmās domas un izvilkt no lūpām smaidu. Mežs ir bagāts ar skābekli, kas jums ir nepieciešams, lai pabarotu pārgurdinātās smadzenes un nervu sistēmu. Atgriežoties pie saknēm burtiskā nozīmē, jūs būvējat sev neredzamo bāzi, kas palīdzēs izturēt negaidītos pavērsienus vai mazās krīzes kāzu dienā.

Noziedot nevajadzīgās lietas labdarībai

Jauns sākums jaunai dzīvei! Pat, ja jūs kopā dzīvojat jau vairākus gadus, atbrīvošanās no liekām mantām ir svaigs solis uz kaut ko jaunu, svinīgu, pārmaiņām jūsu dzīvē. Labdarība izraisa laimes sajūtu, gandarījumu pār sevi, un, darot to kopā, jums izveidosies jaukas atmiņas par pirmskāzu periodu.

Ieturēt kvalitatīvu maltīti

Dažkārt kāzu plānošana un jautājumu risināšana atņem visu brīvo laiku, tāpēc ēšanai netiek piešķirta īpaša vērība, kas ir ļoti būtisks faktors, lai jūsu pašsajūta neizspēlētu jokus svarīgos brīžos. Kvalitatīva, nesteidzīga maltīte palīdzēs organismam uzņemt nepieciešamās uzturvielas un saglabāt enerģijas līmeni, savukārt jums abiem tā būs patīkama atelpa starp steidzīgajiem dienas notikumiem.

Izjust ekstrēmas emocijas

Dažkārt pavisam neparastas, pat ekstrēmas nodarbes ir tieši tas, kas nepieciešams, lai noņemtu lieko spriedzi un satraukumu. Caur smiekliem, prieku un sajūsmu ir iespējams atbrīvot sakrājušos spriedzi un sajust atvieglojumu pirms galvenā dzīves notikuma. Jūs varat izvēlēties sev piemērotu aktivitāti – izbraucienu ar kvadracikliem, klints kāpšanu, izjādi ar zirgiem vai citu interesantu laika pavadīšanas iespēju.

Jautri mirkļi kopā ar draugiem

Draugi var iedot nepieciešamo enerģijas lādiju pēdējiem metriem, dot vērtīgu padomu vai izlīdzēt jautājumā, kas sen jūs tirda. Vislabāk ir doties ciemos vai tikties ārpus savas mājas omulīgā kafejnīcā, kur dalīties savos iespaidos par gaidāmajām kāzām, un nedaudz atpūsties pirms svinīgā notikuma.