CSV funkcija “Ir noliktavā?”

Tā ir interaktīvā funkcija, kas ļauj CSV lietotājiem pieprasīt informāciju par konkrētas preces pieejamību pārvedēja noliktavā. Aizpildiet jūsu pieprasījuma formu (vienību skaits, izvēlēties kuros veikalos sūtīt pieprasījumu) un CSV automātiski nosūtīs šiem pārdevējiem pieprasījumu. Pēc atbilžu saņemšanas, CSV atsūtīs jums vēstuli atskaites formā, kādos veikalos šis produkts ir pieejams.

Kā darbojas process “Ir noliktavā?”

Pircējiem

Pārdevējiem

1
Daudzums

Produktu lapā jūs ievadat daudzumu, kas jūs interesē. Piemēram, 1 gab, vai ja jūs gribat vairāk, tad piemēram 3 gab.

Jūs zināsiet cik vienību grib nopirkt potenciālais klients.

2
Vārds

Tālāk, uzrakstiet jūsu vārdu, lai CSV un pārdevējs varētu pie jums vērsties

Jūs varēsiet vērsties pie potenciāla klienta pēc vārda

3
Epasts

Norādiet, kur mums atsūtīt atskaiti - pēc tam, kad pārdevēji atbildēs, mums ir jāsuta jums atskaite - uz jūsu elektroniskā pasta adresi.

Jums būs zināms lietotāja epasts, tikai tad ja jums noliktavā ir šis produkts

4
Veikali

Atzīmējiet lapā kādiem veikaliem sūtīt pieprasījumu. Atzīmējiet piedāvājumus - katram atzīmētajam veikalam CSV nosūtīs šo pieprasījumu.

Ja lietotājs izvēlējas tieši jūs - tad CSV nosūtīs šo pieprasījumu arī jūsu veikalā

5
Ziņa

Jums arī ir iespēja pievienot teksta ziņu šim pieprasījumam. Tad kopā ar pieprasījumu pārdevējiem būs nosūtīts jūsu tekst. Piemēram, jūs varat precizēt kaut ko par preci vai piegādi.

Papildus informācija tiks paziņota pieprasījuma vēstulē

6
Telefons

Tas nav obligāts solis. Ja jūs pievienosiet telefona numuru, tad jūs varēsiet to arī pievienot pieprasījumam un CSV nosūtīs to pārdevējiem.

Jums būs zināms lietotāja telefona numurs, tikai tad ja jums noliktavā ir šis produkts un ja lietotājs deva savu piekrišanu nosūtīt jums savu numuru.

7
Apstiprinājums

Pēdējā solī tiek attēloti visi jūsu pieprasījuma iestājumi. Pārbaudiet tos un nospiediet Apstiprināt

Ir gatavs! Tagad šis uzdevums ir aizgājis uz CSV un mēs nosūtīsim pieprasījumu visiem atzīmētiem veikaliem.

Pircējiem

Pārdevējiem

8
Pieprasījums

Jūsu pieprasījums ir nosūtīts

Uz jūsu veikala epastu tiks nosūtīta vēstule, kurā ir atzīmēts: Lietotājs, kas ir ieinteresēts vai jums ir noliktavā piedāvājums noteiktā skaitā. Piemēram: Samsung Galaxy, 2 gab. Kā arī papildus teksta ziņa no lietotāja, ja viņš to uzrakstīja.

9
Atbilde

Gaidam atbildes no veikaliem

Šī vēstulē jums būs divas pogas:

Ja JĀ, tad jums būs atvērta lapa CSV, kur jums būs pieejami lietotāja kontakti: Vārds, epasts un telefons (ja viņš to uzrakstīja)

Ja NĒ, tad jums būs atvērta lapa CSV ar rekomendācijam, ko darīt tālāk. Lietotāja kontakinformācija šajā gadījumā jums nebūs pieejama

security

CSV lūdz pārdevējus atzīmēt JĀ, tikai tad, ja piedāvājums tik tiešām ir noliktavā. Būsim godīgi pret potenciāliem klientiem!

timer

Jūsu atbildes iespēja ir pieejama 72 stundu laikā no vēstules saņemšanas. Ja mēs pēc šī laika nesaņemsim jūsu atbildi, tad mēs būsim spiesti paziņot to lietotājam kā jūs neatbildējat.

10
Atskaite

Tālāk, ja informācija mainijās, CSV nosūtīs finālo atskait lietotājam pēc 72 stundām pēc pieprasījuma izveides.

Pēc jūsu atbildes, mēs atzīmējam to CSV. Kad mēs saņemsim vairāk nekā 50% no veikalu atbildēm (ja lietotājs atzīmēja vairākus), bet nevēlāk kā 24 stundu laikā no pieprasījuma izveides momenta - CSV nosūtīs vēstuli, atskaiti lietotājam ar veikalu tabulu un statusiem, kādos veikalos šis produkts ir pieejams, un kādos - nē.